MÜMİN KARGI 0535 799 87 71

Arrow up
Arrow down


kalite belgemiz

chandler ceviz fidanı ambalaj ve nakliyesi

Ceviz fidanı yetiştiriciliğinin genelinde kural; Açık köklü fidanlar için yaprak dökümünden sonra sökülen fidanların 10 adeti bir araya getirilerek zedelenmeyecek şekilde demetlenir.

açık köklü aşılı ceviz fidanları

Sertifikalı olarak yetiştirdiğimiz ürünlerimizin üzerine her 10 adet için bir tane (bakanlığın belirlediği miktar) Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı, Tohumluk Tescil ve Sertifikasyon Merkezi Müdürlüğü tarafından verilen etiketler takılarak gönderim gerçekleşir. Düşük sayıdaki siparişler için naylon ambalajla rüzgar almayacak şekilde paketlenen fidanların kargoyla adresinize kadar gönderimi yapılır. Yüksek sayıdaki siparişlerde ise fidanlar kamyona yerleştirildikten sonra mutlaka kamyon üzeri plastik örtüyle kapatılarak gönderimi yapılır.

Tüplü ceviz fidanı gönderimlerinde ise her fidan için bir adet sertifika etiketi fidan üzerine yapıştırılır. Gönderiminde kargoyu, kırılma ihtimali olduğu için çok tavsiye etmiyoruz. Ancak gelip de yerinden alma durumu olmayan veya özel araçla gönderilebilecek sayıda fidan talebi olmadığında da müşterinin isteği üzerine 4 erli veya 10 arlı paketler halinde kargoyla tüplü fidan gönderimi yapıyoruz. Tüplü ceviz fidanı yetiştiriciliği zaman açısından açık köklü yetiştiriciliğe göre daha kısa vadede satışa hazır hale geldiği için tüplü ceviz fidanı fiyatı açık köklü ceviz fidanına göre daha uygundur.

SIKÇA SORULAN SORULAR

İletişim Bilgilerimiz

adres Yenice Mahallesi Bandırma Yenice Yolu 13. KM No : 191 Bandırma / Balıkesir

mail destek@gunesfidancilik.com.tr

telefon (0266) 718 49 68

mobil Mümin KARGI : 0535 799 87 71

Güneş Fidancılık

güneş fidancılık logo

Chandler Ceviz Fidanı Siparişi

Mümin Kargı

telefon 0535 799 87 71

Müjdat Kargı

telefon 0535 764 51 88

İletişim Ofisi Adres

 Yenice Mahallesi Bandırma Yenice Yolu 13. KM No: 191 Bandırma / Balıkesir

E-Posta

mail destek@gunesfidancilik.com.tr