MÜMİN KARGI 0535 799 87 71

Arrow up
Arrow down


kalite belgemiz

KURUMSAL

Güneş Fidancılık

Güneş Fidancılık; fidancılık sektöründe yılların verdiği bilgi ve deneyime dayalı olarak çalışmaya devam etmektedir. Ceviz fidanı yetiştiriciliği sektörümüzde 25 yılı aşkın tecrübe sayesinde her geçen gün sizlerinde sayesinde daha çok büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz...

Amacımız;

Müşteri memnuniyeti olmakla beraber müşterimize en iyiyi ve daima kaliteyi sunmaktır. Güneş Fidancılık olarak bu kararlığımızı devam ettirmekle beraber kaliteyi en uygun fiyata sunmaktan gurur duyarız. Önümüzdeki zaman zarflarında da şirketimiz ürün yelpazesini geliştirmeye devam edecek kalitesini ve kendine güvenini koruyacaktır. Sertifikalı ve cinsine uygun üretim ve satışını yapmaya devam edecektir. Bundan önce böyleydi bundan sonrada boyle olacaktır.

Adımız güvencemizdir. Güneş Fidancılık olarak tüm müşterilerimize aldığı urünlerden bol bereket almalarını dileriz

Güneş Fidancılık İletişim Ofisi

Neden Güneş Fidancılık?

Aynı Gün Ceviz Fidanı

Chandler ceviz fidanları aynı gün Güneş Fidancılık garantisi ile kargoya teslim edilir. Toplu alımlarda kendi aracımız ile bahçenize kadar teslim edilir.

Ceviz Fidanı İhracaatı

Dünyanın her yerine chandler ceviz fidanı gönderiyoruz. İspanya ve Azerbaycan ceviz fidanı gönderdiğimiz referans ülkeler arasındadır.

Sertifikalı Ceviz Fidanı

Üretim ve satışını yaptığımız chandler ceviz fidanlarımız açık köklü ve tüplü olarak ismine doğru sertifikalı şekilde satışa sunulmaktadır.

En Uygun Fiyatlar

Chandler ceviz fidanlarımız kendi üretimimiz olduğu için fiyatlarımız son derece makuldur. Bize chandler ceviz fidanı fiyatı sormadan fidan satın almayın.

Üyesi Olduğumuz Kuruluşlar

Güneş Fidancılık

güneş fidancılık logo

Chandler Ceviz Fidanı Siparişi

Mümin Kargı

telefon 0535 799 87 71

Müjdat Kargı

telefon 0535 764 51 88

İletişim Ofisi Adres

 Yenice Mahallesi Bandırma Yenice Yolu 13. KM No: 191 Bandırma / Balıkesir

E-Posta

mail destek@gunesfidancilik.com.tr