MÜMİN KARGI 0535 799 87 71

Arrow up
Arrow down


kalite belgemiz

Pedro Ceviz Fidanı Erken çiçeklenen çeşitler için tozlayıcı bir çeşit olarak kullanılsa ana çeşit olarak kendi kendini tozlayabilen bir özelliğe sahiptir.

Franquette Ceviz Fidanı

Chandler ceviz fidanının tozlayıcısı olan Franquette Ceviz Fidanı chandler ile aynı özellikleri taşır. Dik ve iri ağaçlar yapar, yan dal verimliliği düşüktür.

Fernor Ceviz Fidanı

Geç çiçeklenen meyve verimi yüksek Fransız orjinli bir çeşittir. Kesinlikle ilkbahar Geç donlarının problem olduğu ekolojilere tavsiye edilmelidir. Fernette ile tozlanır. Verimli bir çeşittir.

Chandler Ceviz Fidanı üretim tesisi

Chandler Ceviz Fidanı California Üniversitesi tarafından 1979 yılında bulunarak üretimine geçilmiştir. Chandler ceviz fidanı Amerika’nın önde gelen ticari çeşitlerinden biridir. Ülkemizde seri üretimi son on yılda yapılmaya başlanmıştır. Çetnır diye okunur. Bazı kişilerce çetler, çetlır, cetner gibi yanlış yazım şekli ile de yazıldığı görülmektedir. Bodur olarak geliştiği için de bodur ceviz fidanı olarak bilinir. Salkım şeklinde kaliteli verimi yüksek meyve verdiği için salkım ceviz fidanı olarak ta telaffuz edilir. Ancak bu durum tv reklamlarındaki sertifikasız çeşidi belli olmayan çeşitlerle karıştırılmamalıdır. Chandler Tarım ve Orman Bakanlığı onaylı sertifikalı aşılı bir çeşittir. Fidanlarımız dönümüne 400 TL Devlet hibe desteği veren mavi sertifikalıdır. Satışlarımız sözleşmeli ve faturalıdır. Ürünlerimiz %100 ismine doğru çeşit garantilidir. Kış döneminde 16:00'ya kadar verilen tüm siparişler kargo müsaitliği, söküm ve hava şartlarına bağlı olarak aynı gün kargoya teslim edilir. Ürünlerimiz anlaşmalı kargo firmamız ile indirimli ücret alıcılı size ulaştırılır. Fidanlarımız özel yeni çuvallarla köklerine ve fidan gövdesine zarar vermeyecek şekilde paketlenir. Bol mahsüllü yıllar dileriz.

Fernette Ceviz Fidanı

Fernette Ceviz Fidanı Fernor başta olmak üzere chandler ceviz fidanının tozlayıcısı olarak ekilen Franguetta X Lara melezi, Fransız orjinli verimli bir çeşittir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

İletişim Bilgilerimiz

adres Yenice Mahallesi Bandırma Yenice Yolu 13. KM No : 191 Bandırma / Balıkesir

mail destek@gunesfidancilik.com.tr

telefon (0266) 718 49 68

mobil Mümin KARGI : 0535 799 87 71

Güneş Fidancılık

güneş fidancılık logo

Chandler Ceviz Fidanı Siparişi

Mümin Kargı

telefon 0535 799 87 71

Müjdat Kargı

telefon 0535 764 51 88

İletişim Ofisi Adres

 Yenice Mahallesi Bandırma Yenice Yolu 13. KM No: 191 Bandırma / Balıkesir

E-Posta

mail destek@gunesfidancilik.com.tr